Vip Araç Kiralama Hizmetlerimiz Neleri Kapsar ?

Vip Araç Kiralama Hizmetlerimiz Neleri Kapsar ?

Vip Araç Kiralama Hizmetlerimiz Neleri Kapsar ?

  Siz değerli misafirlerimize sunduğumuz hizmetler içersinde bulunan şoförlü vip araç kiralama seyahat planlamanıza özel olarak yapılandırabileceğiniz ve bir çok ek hizmeti beraberinde satın alamabilebileceğiniz özel bir hizmettir. Bu sebepten dolayı kiralama lokasyonunuza göre farklı ek hizmetler almak zorunda kalabilirsiniz. Adanaviparackiralama.com firması olarak sizlerle ilk iletişime geçtiğimiz andan itibaren alacağınız hizmetlerin tamamı detaylı bir şekilde bilgisini vermekteyiz. Ayrıca sizlerin taleplerine yönelik olarak yazılı gönderdiğimiz teklif ve konfirme detaylarında bu ek hizmetler açıklamalı olarak sizlere iletilmektedir.

  Vip araç kiralama hizmeti talep ettiğinizde seçtiğiniz araç ve tam gün şoförlük hizmeti dışında araç içi soft içecekler, ücretli yol geçişleri, park ücretleri ve günlük 50 km'ye kadar olan kullanımlarınızda akaryakıt ücretleri fiyatlara dahil olarak almaktasınız. Seçtiğiniz vip araç yada minibüs tercihinize göre donanımlarında bulunan kahve makinası, özel çelik kasa, wi-fi ve apple tv gibi ek hizmetlerimizde sizlere ücretsiz sunulmaktadır. Vip araç kiralama sürenize ve ulaşmak seyahat planınıza göre oluşabilecek konaklama ve ek şoför giderleri için ödenmesi gereken ücretler opsiyonel olup bu hizmet için ek bedeller talep etmekteyiz. Gezi yada tur planlamanız var ise müze, ören yerleri ve ücretli girişlere sahip noktalar için ödenen bedeller kiralama bedelleri içinde olmayıp ek bedel talep etmekteyiz. Seyahat planınıza istinaden ücretlendirilen tam gün şoförlük hizmeti sabah 08:00 akşam 20:00 olarak planlanmış olup erken saatler için yapacağınız yada geç saatlerde yapmak istediğiniz seyahatler için ek bedeller sizlerden talep edilemektedir. Vip araç kiralama hizmeti aldığınız noktadan sonra farklı bir şehire gitmek istediğinizde kiralama bedelleri yol süresi 4 saati aşması durumunda değişiklik göstermektedir. 

Yolculuğunuz Artık Daha Eğlenceli ve Konforlu

 İş seyahatlerinizde, özel günlerinde, kongre, seminer, fuar yada sanatçı taşıması gibi bir çok farklı organizasyonlarınızda misafirlerinizin veya sizlerin isiteklerine göre özel olarak alabileceğiniz bir çok ek hizmet seçeneğimiz vardır. Tüm yolculuğunuz boyunca daha konforlu ve eğlenceli bir hale getirebilirsiniz. Sizlerin taleplerine göre sunduğumuz ek hizmetlerimiz ;

 • - Hosteslik hizmeti
 • - Güvenlik hizmeti
 • - Araç ile özel escortluk hizmeti
 • - İngilizce, arapça, rusça, almanca dil bilen şoförlük hizmeti ( Farklı diller için rezervasyon anından bilgi alabilirsiniz. )
 • - Tam gün rehberlik hizmeti ( 08:00 / 19:00 saatleri arası tam gün olarak ücretlendirilir. Turizm bakanlığı onaylı kokart'lı rehberler eşliğinde. )
 • - Alkollü veya alkosüz içeçekler
 • - Oyun konsolu vb eğlence ekipmanları
 • - Özel karşılama hizmeti ( Çiçek, Pasta, Konfeti ile özel hosteslerimiz tarafından yapılmaktadır. )
 • - Tütün mamülleri ( istenilen markalarda puro veya nargile )
 • - Özel günlerinizde araç süslemesi
 • - Kapı ve ön bölümde mıknatıslı marka veya firma logosu
 • - Uçak bileti ve otel rezervasyon hizmeti
 • - Özel seyahat danışmanı ( telefon ile 08:00 / 22:00 saatleri arasında hizmet sunmaktadır. )

vb. bir çok ek taleplerinizi hızlı, kolay ve güvenli bir şekilde karşılamaktayız.

Son Haberler

Adana Vip Araç Kiralama www.adanaviparackiralama.com bir Ecrin Plus markasıdır. © Copyright 2019 Tüm hakları saklıdır.