Kurumsal

Adana Vip Araç Kiralama Hizmetleri

Kurumsal

Adana Vip Araç Kiralama ve Vip Transfer Hizmetleri

Türkiye’de en kaliteli hizmet veren VIP araç kiralama şirketleri arasında olan Adanacar VIP Araç Kiralama, son model, en teknolojik sistemlerle donatılmış tamamı konforlu kiralık VIP araçlardan oluşan portföyü, protokol bilgisine sahip özel eğitim almış, konusunda deneyimli ve profesyonel personeli ile önemli iş toplantılarınızı, düğün nişan ve özel günlerinizi, sanatçıların turnelerini, kişiye özel transferlerinizi ve tüm VIP gezi organizasyonlarınızı en iyi şekilde koordine ederek, bu alandaki en kaliteli hizmeti beğeninize sunmaktadır.


Adanacar Adana VIP Araç Kiralama Departmanı bünyesinde ihtiyaçlarınıza yönelik her tip VIP araç bulundurmaktadır. Adanacar Adana’da Oto Kiralama, Operasyonel Filo Kiralama, VIP Araç Kiralama ve transfer hizmetleri tedarikçisidir. Tüm VIP araçlarımız şoförlü olarak kiralaya verilmektedir.

Adanacar VIP araçlarının tümü, şoförlü olarak hizmet verdiğinden; Müşterilerimizden nakit, kredi kartı slipi, çek veya senet gibi herhangi bir teminat istenmemektedir. Ayrıca müşterilerimizin, kiralık araçların kaza yapması, trafik cezası vs. gibi hiçbir olumsuzlukta sorumluluğu bulunmamaktadır.

Adanacar VIP Araç Kiralama , Adana merkezli olup, talebe bağlı olarak tüm Türkiye genelinde hizmet verebilmektedir.

Kurumsal

Adana Vip Araç Kiralama www.adanaviparackiralama.com bir Ecrin Plus markasıdır. © Copyright 2019 Tüm hakları saklıdır.